Gabriela Zagumna

Strategia reklamy i PR, od 2019

Poznałam tu tak wiele różnych i ciekawych ludzi, którzy codziennie mnie zaskakują.

Gabriela Zagumna - rekomendacjaMoja przygoda z Warszawską Szkołą Reklamy rozpoczęła się przypadkiem. Po nieudanej próbie zdania matury z matematyki usiadłam do komputera i postawiłam sobie zadanie - znaleźć szkołę, która będzie przyjaznym miejscem, gdzie nauczę się tego co mnie interesuje. Nie miałam pojęcia w którym kierunki chcę się rozwijać, wiedziałam że musi to być coś co nie ma związku z matematyką. Tak znalazłam WSR, zawiozłam papiery i już we wrześniu byłam uczennicą Warszawskiej Szkoły Reklamy.

Po kilku tygodniach okazało się, że moja sierpniowa poprawka z matematyki przyniosła pozytywny wynik. Nie chciałam rezygnować z tej szkoły, mimo że byłam tam dopiero 2 tydzień, poczułam że to odpowiednie miejsce. Z pomocą przyszły Panie z sekretariatu, w ciągu kilku minut wypełniłam dokumenty przeniesienia na studia z kierunkiem Strategii Reklamy.

I tak minął już prawie cały rok, a ja jestem równie zadowolona jak na początku roku akademickiego. Poznałam tu tak wiele różnych i ciekawych ludzi, którzy codziennie mnie zaskakują. Każdy z moich nowych przyjaciół jest inny, mają różne zainteresowania i przeżycia.

Wykładowcy podchodzą indywidualnie do każdego, co jest dla mnie naprawdę ważną sprawą. Zajęcia są zawsze ciekawe i różnorodne, nigdy się nie nudzimy.

Najważniejsze dla mnie jest to, że mimo braku planu na swoją przyszłość, znalazłam miejsce w którym czuje się dobrze i chce to robić.

Szkoła oferuję wiele ciekawych kierunków nauki, które są bardzo różnorodne. Polecam ją każdemu, kto przede wszystkim chce połączyć naukę teoretyczną z praktyczną, ponieważ tutaj idzie to idealnie w parze.


Oceń:

Gabriela Zagumna

  • Aktualnie 4.71/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 4.7/5 (14 głosów)